Hizmetlerimiz

Anaokulu Danışmanlığı Hizmetimizle birçok kişi ve kurumun anaokuluna bakışını değiştirdik. Anaokulu Açmanın Stratejisini anlattık. Kurucularımızın ufkunu genişlettik.

Anaokulu Açma Danışmanlık

Anaokulu açmaya karar verdiniz. Tam da bu sırada anaokulu açma danışmanlığı hizmetine ihtiyacınız olacak.

Anaokulu Prosedürleri

Anaokulu açmak için gerekli şartların neler olduğunu detaylarıyla ortaya çıkarıyoruz. Anaokulu açarken prosedürler korkunuz olmasın.

Anaokulu Devlet Destekleri

Anaokulu devlet destekleri alarak yatırımınızı çok daha karlı bir hale getirebilirsiniz. Anaokulu yatırımınızın gerekli şartları sağlaması halinde% 80- %200 e kadar geri dönüşüm sağlayabiliriz.

Anaokulu Açma Maliyetleri

Anaokulu açma maliyetlerini en iyi şartlara getirerek, normal şartlara göre %40 a varan tasarruf sağlayabiliriz. Bu sayede çok ekonomik şartlarda anaokulunuzu kurabilirsiniz.

Derinlemesine Analiz

Anaokulu açmak için gerekli olan şartların dışında kazanabilmenin de şartları vardır. Derinlemesine analizimizle, kazanan anaokulu modelini oluşturuyoruz.

Anaokulu Eğitim Programı

Anaokulu açtıktan sonra ihtiyacınız olacak en önemli detay anaokulu eğitim programıdır. Çocuk gelişimi evrensel olsa da bölgesel farklılık gösterir. Doğru olan anaokulunuza uygun eğitim programı geliştirmektir.

Devren Anaokulu Danışmanlığı

Anaokulu devir almak ya da anaokulu devretmek sizin için ne kadar zor biliriz. Zor süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz. Anaokulu Devir Alma Danışmanlığı Tüm Türkiyeye verdiğimiz hizmettir.

Anaokulu Psikolojik Danışmanlık

Anaokulu psikolojik danışmanlık hizmetimizle çocukların gelişimleri bir bütün olarak değerlendirilmektedir. Çocuk gelişim gözlem çalışmaları, personel eğitimi, veli seminerleriyle kalitenize kalite katalım.